ମାଇଲିଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ™ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ ମଡ୍ୟୁଲ୍ SFP + LC-SM 1310nm 10 କିଲୋମିଟର |

ML-SFP + SX 10Gb / s SFP + 1310nm 10km LC ଏକକ-ମୋଡ୍ |

ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:

ମାଇଲିଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ™ ML-SFP + SX RoHS ଅନୁରୂପ 10Gb / s SFP + 1310nm 10 କିଲୋମିଟର ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍, ବର୍ଦ୍ଧିତ ଛୋଟ ଫର୍ମ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ପ୍ଲଗବଲ୍ SFP + ଟ୍ରାନ୍ସସିଭରଗୁଡ଼ିକ ଏକକ ମୋଡ୍ ଫାଇବର ଉପରେ 10 କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 10-ଗିଗାବିଟ ଇଥରନେଟ ଲିଙ୍କରେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି |ସେମାନେ SFF-8431, SFF-8432 ଏବଂ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ସହିତ ଅନୁପଯୁକ୍ତ |ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମାଧାନ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବ୍ୟୟବହୁଳ ପାଇଁ ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର ଡିଜାଇନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ ହୋଇଛି |


ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ

ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍ସ |

ଉତ୍ପାଦ ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ

11.3Gb / s ବିଟ୍ ହାରକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

Up ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ LC ସଂଯୋଜକ |

● ହଟ ପ୍ଲଗବଲ୍ SFP + ପାଦଚିହ୍ନ |

10 ଅନାବୃତ 1310nm DFB ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର, PIN ଫଟୋ-ଡିଟେକ୍ଟର୍ |

10 କିଲୋମିଟର SMF ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ |

● କମ୍ ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର, <1W |

● ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ମନିଟର ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |

I IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ସହିତ ଅନୁକୂଳ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |

SFF-8431 ସହିତ ଅନୁରୂପ ବ Elect ଦ୍ୟୁତିକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |

କେସ୍ ତାପମାତ୍ରା:

ବାଣିଜ୍ୟିକ: 0 ରୁ 70 ° C ଶିଳ୍ପ: -40 ରୁ 85 ° C |

ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

10.3125Gbps ରେ GB 10GBASE-LR / LW |

G 10G ଫାଇବର ଚ୍ୟାନେଲ୍ |

● CPRI ଏବଂ OBSAI |

● ଅନ୍ୟ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ |

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଚିତ୍ର

seyr (3)

ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସର୍ବାଧିକ ମୂଲ୍ୟାୟନ

ପାରାମିଟର

ପ୍ରତୀକ

ମିନିଟ୍

ସର୍ବାଧିକ

ୟୁନିଟ୍

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ଯୋଗାଣ ଭୋଲଟେଜ୍ |

Vcc

-0.5

4.0

V

ସଂରକ୍ଷଣ ତାପମାତ୍ରା

TS

-40

85

° C

ଆପେକ୍ଷିକ ଆର୍ଦ୍ରତା |

RH

0

85

%

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ: ସର୍ବାଧିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂଲ୍ୟାୟନରୁ ଅଧିକ ଚାପ ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର ପାଇଁ ସ୍ଥାୟୀ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ |

ସାଧାରଣ ଅପରେଟିଂ ବ acter ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |

ପାରାମିଟର

ପ୍ରତୀକ

ମିନିଟ୍

ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ |

ସର୍ବାଧିକ

ୟୁନିଟ୍

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ଡାଟା ହାର  

9.953

10.3125

11.3

Gb / s

 
ଯୋଗାଣ ଭୋଲଟେଜ୍ |

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
ଯୋଗାଣ କରେଣ୍ଟ୍ |

Icc5

 

300

mA

 
ଅପରେଟିଂ କେସ୍ ଟେମ୍ପ୍ |

Tc

0

 

70

° C

 

TI

-40

 

85

ବ Elect ଦ୍ୟୁତିକ ବ acter ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ (TOP (C) = 0 ରୁ 70 ℃, TOP (I) = -40 ରୁ 85 ℃, VCC = 3.13 ରୁ 3.47 V)

ପାରାମିଟର

ପ୍ରତୀକ

ମିନିଟ୍

ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ |

ସର୍ବାଧିକ

ୟୁନିଟ୍

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର

ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଡାଟା ଇନପୁଟ୍ ସୁଇଙ୍ଗ୍ |

VINPP

180

700

mVpp

1

ଭୋଲଟେଜ୍ ଅକ୍ଷମ କରନ୍ତୁ |

VD

VCC-0.8

Vcc

V

ଭୋଲଟେଜ୍ ସକ୍ଷମ କର |

VEN

Vee

Vee + 0.8

ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଇନପୁଟ୍ କରନ୍ତୁ |

ରିନ୍ |

100

Ω

ଗ୍ରହଣକାରୀ

ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଡାଟା ଆଉଟପୁଟ୍ ସୁଇଙ୍ଗ୍ |

ଭାଉଟ୍, pp

300

850

mVpp

2

ଆଉଟପୁଟ୍ ବୃଦ୍ଧି ସମୟ ଏବଂ ପତନ ସମୟ |

Tr, Tf

28

Ps

3

LOS ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି |

VLOS_F

VCC-0.8

Vcc

V

4

LOS ଡି-ଦାବୀ |

VLOS_N

Vee

Vee + 0.8

V

4

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ:

1. ସିଧାସଳଖ TX ଡାଟା ଇନପୁଟ୍ ପିନ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ |ପିନରୁ ଏସି ଲେଜର ଡ୍ରାଇଭର ଆଇସିରେ ଯୋଡି |

2. 100Ω ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସମାପ୍ତିରେ |

3. 20 - 80%ମଡ୍ୟୁଲ୍ କମ୍ପ୍ଲାଏନ୍ସ ଟେଷ୍ଟ ବୋର୍ଡ ଏବଂ OMA ପରୀକ୍ଷା ପ୍ୟାଟର୍ ସହିତ ମାପ କରାଯାଇଛି |PRBS 9 ରେ ଚାରୋଟି 1 ଏବଂ ଚାରି 0 ର କ୍ରମର ବ୍ୟବହାର ଏକ ଗ୍ରହଣୀୟ ବିକଳ୍ପ |

4. LOS ହେଉଛି ଏକ ଖୋଲା କଲେକ୍ଟର ଆଉଟପୁଟ୍ |ହୋଷ୍ଟ ବୋର୍ଡରେ 4.7kΩ - 10kΩ ସହିତ ଟାଣିବା ଉଚିତ |ସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ତର୍କ 0;ସଙ୍କେତ ହରାଇବା ହେଉଛି ତର୍କ 1 |

ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ବ acter ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ (TOP (C) = 0 ରୁ 70 ℃, TOP (I) = -40 ରୁ 85 ℃, VCC = 3.13 ରୁ 3.47 V)

ପାରାମିଟର

ପ୍ରତୀକ

ମିନିଟ୍

ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ |

ସର୍ବାଧିକ

ୟୁନିଟ୍

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର

ଅପରେଟିଂ ତରଙ୍ଗଦ eng ର୍ଘ୍ୟ |

λ

1290

1310

1330

nm

Ave. ଆଉଟପୁଟ୍ ଶକ୍ତି (ସକ୍ଷମ)

PAVE

-6

0

dBm

1

ସାଇଡ୍-ମୋଡ୍ ଦମନ ଅନୁପାତ |

SMSR

30

dB

ବିଲୁପ୍ତ ଅନୁପାତ

ER

4

4.5

dB

RMS ସ୍ପେକ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଓସାର |

Δλ

1

nm

ଉଠିବା / ପତନ ସମୟ (20% ~ 80%)

Tr / Tf

50

ps

ବିଚ୍ଛେଦ ଦଣ୍ଡ |

TDP

3.2

dB

ଆପେକ୍ଷିକ ତୀବ୍ରତା ଶବ୍ଦ |

RIN

-128

dB / Hz

ଆଉଟପୁଟ୍ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଆଖି | IEEE 0802.3ae ସହିତ ଅନୁରୂପ |

ଗ୍ରହଣକାରୀ

ଅପରେଟିଂ ତରଙ୍ଗଦ eng ର୍ଘ୍ୟ |

1270

1600

nm

ଗ୍ରହଣକାରୀ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା |

PSEN2

-14.4

dBm

2

ଓଭରଲୋଡ୍ |

PAVE

0.5। 0.5

dBm

LOS ଆସର୍ଟ |

Pa

-30

dBm

LOS ଡି-ଆସର୍ଟ |

Pd

-18

dBm

LOS ହାଇଷ୍ଟେରେସିସ୍ |

ପିଡି-ପା

0.5। 0.5

dB

ଟିପ୍ପଣୀ:

1. IEEE 802.3ae ପ୍ରତି ହାରାହାରି ଶକ୍ତି ଆକଳନ କେବଳ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ |

2. BER ରେ 1E-12 ରୁ କମ୍ ମାପ କରାଯାଇଛି, ପଛକୁ |ମାପ pattern ାଞ୍ଚା ହେଉଛି PRBS 2 |31-1ଖରାପ ER = 4.5 @ 10.3125Gb / s ସହିତ |

ପିନ ସଂଜ୍ଞା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ |

sxye (5)
sxye (4)

ପିନ୍ |

ପ୍ରତୀକ

ନାମ / ବର୍ଣ୍ଣନା

1

VEET [1] ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ |

2

Tx_FAULT [2] ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ତ୍ରୁଟି |

3

Tx_DIS [3] ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଅକ୍ଷମ କରନ୍ତୁ |ଉଚ୍ଚ କିମ୍ବା ଖୋଲା ଉପରେ ଲେଜର ଆଉଟପୁଟ୍ ଅକ୍ଷମ |

4

SDA [2] 2-ତାର କ୍ରମିକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଡାଟା ଲାଇନ୍ |

5

SCL [2] 2-ତାର କ୍ରମିକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଘଣ୍ଟା ରେଖା |

6

MOD_ABS [4] ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଅନୁପସ୍ଥିତ |ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଭିତରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ |

7

RS0 [5] ମୂଲ୍ୟ 0 ଚୟନ କରନ୍ତୁ |

8

RX_LOS [2] ସଙ୍କେତ ସୂଚକ ହରାଇବା |ତର୍କ 0 ସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୂଚିତ କରେ |

9

RS1 [5] ମୂଲ୍ୟ 1 ଚୟନ କରନ୍ତୁ |

10

VEER [1] ରିସିଭର୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ |

11

VEER [1] ରିସିଭର୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ |

12

RD- ରିସିଭର୍ ଓଲଟା DATA ବାହାରେ |ଏସି ଯୋଡି ହୋଇଛି |

13

RD + ରିସିଭର୍ ଡାଟା ଆଉଟ୍ |ଏସି ଯୋଡି ହୋଇଛି |

14

VEER [1] ରିସିଭର୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ |

15

VCCR ରସିଭର୍ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଣ |

16

VCCT ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଶକ୍ତି ଯୋଗାଣ |

17

VEET [1] ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ |

18

TD + ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର DATA ଇନ୍। AC ଯୋଡି ହୋଇଛି |

19

TD- ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଓଲଟା DATA ଇନ୍। AC ଯୋଡି ହୋଇଛି |

20

VEET [1] ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ |

ଟିପ୍ପଣୀ |:

1. ମଡ୍ୟୁଲ୍ ସର୍କିଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଖାସ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ |

2. ହୋଷ୍ଟ ବୋର୍ଡରେ 4.7k - 10k ohms ସହିତ 3.15Vand 3.6V ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏକ ଭୋଲଟେଜକୁ ଟାଣିବା ଉଚିତ |

3. Tx_Disable ହେଉଛି ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଭିତରେ VccT କୁ 4.7 kΩ ରୁ 10 kΩ pullup ସହିତ ଏକ ଇନପୁଟ୍ ସମ୍ପର୍କ |

4. Mod_ABS SFP + ମଡ୍ୟୁଲରେ VeeT କିମ୍ବା VeeR ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ |ହୋଷ୍ଟ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ Vcc_Host ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 4.7 kΩ ରୁ 10 kΩ ରେଞ୍ଜର ସହିତ ଟାଣି ନେଇପାରେ | ମୋଡ_ଏବିଏସ୍ “ଉଚ୍ଚ” ବୋଲି କୁହାଯାଏ ଯେତେବେଳେ SFP + ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଏକ ହୋଷ୍ଟ ସ୍ଲଟରୁ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥାଏ |

5. RS0 ଏବଂ RS1 ହେଉଛି ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଇନପୁଟ୍ ଏବଂ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ରେ> 30 kΩ ପ୍ରତିରୋଧକ ସହିତ VeeT କୁ କମ୍ ଟାଣାଯାଏ |

ID ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ମନିଟର ପାଇଁ କ୍ରମିକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |

SFP + SX ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ SFP + MSA ରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରି 2-ତାର କ୍ରମିକ ଯୋଗାଯୋଗ ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ କୁ ସମର୍ଥନ କରେ |ମାନକ SFP + କ୍ରମିକ ID ପରିଚୟ ସୂଚନାକୁ ପ୍ରବେଶ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଯାହାକି ଟ୍ରାନ୍ସସିଭରର ସାମର୍ଥ୍ୟ, ମାନକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍, ଉତ୍ପାଦକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥାଏ |ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ଏହି SFP + ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ ଏକ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ମନିଟରିଂ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହାକି ଡିଭାଇସ୍ ଅପରେଟିଂ ପାରାମିଟରଗୁଡିକ ପାଇଁ ରିଅଲ୍-ଟାଇମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ ଯେପରିକି ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର ତାପମାତ୍ରା, ଲେଜର ବାୟାସ୍ କରେଣ୍ଟ୍, ଟ୍ରାନ୍ସମିଟ୍ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ପାୱାର୍, ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ପାୱାର୍ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ ଯୋଗାଣ ଭୋଲଟେଜ୍ |ଏହା ଆଲାର୍ମ ଏବଂ ଚେତାବନୀ ପତାକା ର ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ, ଯାହା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚାଳକମାନଙ୍କୁ କାରଖାନା ସେଟ୍ ସାଧାରଣ ପରିସର ବାହାରେ ଥିବାବେଳେ ଶେଷ ଚାଳକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କରିଥାଏ |

SFP MSA EEPROM ରେ 256-ବାଇଟ୍ ମେମୋରୀ ମାନଚିତ୍ରକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ ଯାହା 8-ବିଟ୍ ଠିକଣା 1010000X (A0h) ରେ 2-ତାର କ୍ରମିକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଉପରେ ଉପଲବ୍ଧ, ତେଣୁ ମୂଳତ monitoring ମନିଟରିଂ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ 8 ବିଟ୍ ଠିକଣା (A2h) ବ୍ୟବହାର କରେ, ତେଣୁ ମୂଳତ defined ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା କ୍ରମିକ ID ମେମୋରୀ ମାନଚିତ୍ର ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିଛି |ମେମୋରୀ ମାନଚିତ୍ରର ଗଠନ ସାରଣୀ 1 ରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

sxye (6)

ସାରଣୀ 1. ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ମେମୋରୀ ମାନଚିତ୍ର (ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ତଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବର୍ଣ୍ଣନା)

ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ |

SFP + SX ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ ହୋଷ୍ଟ ସିଷ୍ଟମରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ କିମ୍ବା ବାହ୍ୟ କାଲିବ୍ରେଟେଡ୍ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରେ |

ପାରାମିଟର

ପ୍ରତୀକ

ୟୁନିଟ୍ସ

ମିନିଟ୍

ସର୍ବାଧିକ

ସଠିକତା

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର ତାପମାତ୍ରା | DTemp-E |

ºC

-45

+90

º 5ºC

1,2
ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର୍ ଯୋଗାଣ ଭୋଲଟେଜ୍ | DVoltage

V

2.8

4.0

± 3%

ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ପକ୍ଷପାତ କରେଣ୍ଟ | DBias

mA

2

80

± 10%

3
ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର ଆଉଟପୁଟ୍ ଶକ୍ତି | DTx- ଶକ୍ତି |

dBm

-7

+1

D 2dB

ଗ୍ରହଣକାରୀ ହାରାହାରି ଇନପୁଟ୍ ଶକ୍ତି | DRx- ଶକ୍ତି |

dBm

-16

0

D 2dB

ଟିପ୍ପଣୀ:

1. ଟେମ୍ପ୍ ଅପରେଟିଂ କରିବା ସମୟରେ = 0 ~ 70 ºC, ପରିସର ମିନିଟ୍ = -5, ସର୍ବାଧିକ = + 75 ହେବ |

2. ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ମାପ |

3. ଲେକ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ଠାରୁ ଲେଜର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ କରେଣ୍ଟର 10% Tx ଦ୍ bi ାରା କରେଣ୍ଟ୍ର ସଠିକତା |

ସାଧାରଣ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ସର୍କିଟ୍ |

seyr (7)

ସୁପାରିଶ କରାଯାଇଥିବା ଶକ୍ତି ଯୋଗାଣ ଫିଲ୍ଟର |

sxye (8)

ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ:

3ΩV ଯୋଗାଣ ଭୋଲଟେଜ୍ ସହିତ SFP ଇନପୁଟ୍ ପିନରେ ଆବଶ୍ୟକ ଭୋଲଟେଜ୍ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ 1Ω ରୁ କମ୍ ଡିସି ପ୍ରତିରୋଧକ ଥିବା ଇନଡକ୍ଟରଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ |ଯେତେବେଳେ ସୁପାରିଶ କରାଯାଇଥିବା ଯୋଗାଣ ଫିଲ୍ଟରିଂ ନେଟୱାର୍କ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ, SFP ଟ୍ରାନ୍ସସିଭର ମଡ୍ୟୁଲର ହଟ ପ୍ଲଗିଂ ସ୍ଥିର ସ୍ଥିତି ମୂଲ୍ୟଠାରୁ 30 mA ରୁ ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ |

ପ୍ୟାକେଜ୍ ପରିମାପ |

1657769708604

  • ପୂର୍ବ:
  • ପରବର୍ତ୍ତୀ:

  • ତୁମର ବାର୍ତ୍ତା ଏଠାରେ ଲେଖ ଏବଂ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ |